قیمت دستگاه بنر زنی


ntjet.com-qeymatebannerzan.jpg

قیمت دستگاه بنر زنی

قیمت دستگاه بنر زنی : چاپ بنر از مشاغلی است که تنها چند سال است که بازار گرمی پیدا کرده و جای خود را در بازار کاسبی باز کرده است . در هر جایی که هستیم اگر چند قدم به این سو و آن سو برداریم خیلی زود یک بنر را خواهیم دید که یا بر روی یک بیلبورد تبلیغاتی در گوشه ای از خیابان نصب شده ، یا بر روی دیوار خانه ای به منظور عرض تبریک یا تسلیت قرار گرفته و یا بر بالای سردر مغازه ای به منظور نشان دادن نوع کالاها و خدمات ارائه شده در آن مغازه نصب گردیده است. علاوه بر موارد ذکر شده بنر ها کاربرد های بسیاری دارند و همین موضوع باعث افزایش روز افزون نیاز جامعه به مشاغلی همچون چاپ بنر شده است.

همانطور که می دانید بنر ها توسط دستگاه هایی مخصوص چاپ می شوند که به دستگاه چاپ بنر و یا دستگاه بنر زنی معروف هستند. این دستگاه ها در برند ها ، مارک ها و انواع و اقسام مختلفی در بازار موجود هستند. بسیاری از افرادی که تصمیم گرفته اند تا با خرید یک دستگاه بنر اقدام به راه اندازی کسب و کاری کنند در ذهنشان با این سوال روبرو هستند که قیمت دستگاه بنر زنی چگونه است و در چه بازه ای قرار دارد؟ در پاسخ به آن دسته از عزیزانی که در جستجوی قیمت های دستگاه های چاپ بنر هستند تا بتوانند مناسب ترین آنها را با توجه به بودجه خود خریداری کنند باید بگوییم که دستگاه های چاپ بنر بر اساس عوامل مختلفی دارای قیمت های متفاوتی هستند که در ادامه سعی می کنیم به این عوامل و تاثیر آنها بر قیمت دستگاه بنر بپردازیم.
یکی از عواملی که در تعیین قیمت دستگاه بنر زنی موثر است اندازه چاپ آن است. برخی از دستگاه ها لارج فرمت بوده و توانایی چاپ بنرها را تا عرض 2 متر دارند و برخی دیگر واید فرمت هستند و می توانند بنرهایی تا عرض 5 متر را چاپ کنند. بنابراین یکی از مسائلی که قبل از خرید دستگاه چاپ بنر باید آن را برای خودتان مشخص کنید این است که از دستگاه خود چه انتظاری دارید و می خواهید تا چه عرضی برای شما چاپ کند؟ قاعدتاً قیمت دستگاهی که تا 2 متر عرض بنر را چاپ می کند با دستگاه واید فرمتی که از 3 متر تا 5 متر را چاپ می کند بسیار متفاوت خواهد بود.
از دیگر عوامل وابسته به قیمت دستگاه بنر زنی که باعث بالا رفتن و پایین آمدن هزینه خرید آنها می شود تعداد هد هایی است که در دستگاه به کار رفته است. هد ها از قطعات کلیدی این دستگاه ها هستند و بالا بودن تعداد آنها بر کیفیت چاپ تاثیر می گذارد . البته شایان ذکر است که برند هد هایی که در دستگاه موجود هستند نیز می توانند از علل مهمی باشند که بر قیمت آن موثر واقع می شوند. به عنوان مثال قرار داشتن هد کونیکا ( که از برند های معروف و معتبر هد می باشد ) در دستگاه می تواند باعث افزایش کیفیت چاپ آن شده و قیمت دستگاه را افزایش دهد.
همانطور که گفتیم عوامل مختلفی وجود دارند که بودن و نبودن آنها باعث تغییر قیمت های این دستگاه ها می شوند. یکی از راه هایی که می توان با بودجه پایینتری اقدام به خرید ماشین چاپ بنر کرد این است که به سراغ ماشین های دست دوم بروید. به طور کلی قیمت دستگاه بنر زنی دست دوم مانند تمام کالاهای دیگر نسبت به هزینه ای که برای خرید آکبند آن می پردازید پایینتر است و این می تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی باشد که بودجه پایینی دارند ؛ به این ترتیب این عزیزان می توانند با خرید یک دستگاه دست دوم مدل بالا که توانایی های بالاتری از یک دستگاه نو مدل پایین دارد به کسب و کار خود روح تازه ای بدمند.
در انتها باید گفت نکته مهمی که در خرید دستگاه چاپ بنر باید مد نظر قرار دهید این است که ابتدا انتظار خود را از آن در نظر داشته باشید و بدانید که چه بازاری در این کار دارید و به عنوان مثال دستگاهی خریداری نکنید که بسیاری از قابلیت های آن به دردتان نخورد و بلااستفاده باقی بماند و تنها هزینه اضافی که انجام داده اید از جیبتان برود.


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵