دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024


ntjet.com-dahbistchaharkonica.jpg

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024 : زمانی که مجموعه ای دست به تولید محصولات در یک حوزه کاری می زند ، شاید کار خود را با یک کالا شروع کند اما این بدان معنا نیست که قرار است همان یک محصول را تا ابد تولید کند . با بررسی و مطالعه سرگذشت و سیر تکاملی غول های صنعتی دنیا و کمپانی های موفق می بینیم که همه آن ها فعالیت خود را از یک گاراژ ، اتاقی محقر یا فروشگاهی کوچک شروع کرده و به مرور زمان ، با تقویت قوای مالی خود ، ارتباط با افرادی با توانایی های بیشتر ، کسب تجربه ، قدم گذاشتن در راه های جدید و نوآوری و بارها شکست خوردن در راه هدف خود به مجموعه های کنونی تبدیل شده اند .

در همین رابطه با وجود اینکه شرکت های مذکور در یک برهه زمانی ممکن است محصولات فراوانی را تولید کنند ، اما در موارد متعددی که شما نیز همینک در ذهن خود می پرورانید ، دیده شده است که تمایل به داشتن یک محصول توسط مردم در میان سایر هم خانواده هایش بسیار بیشتر می باشد . به عنوان مثال در سال های نچندان دور که با اوج گیری سامانه های ارتباطی و اپراتورهای تلفن های همراه اعتباری بازار خرید و فروش گوشی های موبایل رونق گرفته بود ، دیده می شد که تمایل به محصولی خاص از یک کمپانی بیش از سایر هم ردگان آن می باشد . به عنوان مثال گوشی K750i از مجموعه Sony Ericsson بهترین محصول سال نبود (چرا که در سال 2005 ،8800 نوکیا  و V3x موتورولا این عنوان را از آن خود کردند) ، جالب است بدانید بهترین محصول خود کمپانی هم نبود (بهترین محصول کمپانی در آن سال V800 لقب گرفت) ، ارزان تر از آن هم محصولاتی یافت می شدند (در این سال ها قیمت این کالا بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در بازارهای جهانی بود) و گزینه هایی پرتعداد تری از آن هم در بازار ایران وجود داشتند ؛ اما چه دلیلی سبب شد تا این محصول تا این اندازه محبوب شده و در دست هموطنان زیادی قرار گیرد ؟

با یک جمع بندی کلی و جویا شدن نظر کارشناسان درمیابیم که این محصول به عنوان یک نقطه بهینه ، یعنی جایی که با قیمتی مناسب می توانستیم تلفن همراهی دارای دوربین ، بلوتوث ، حافظه داخلی ، قابلیت پخش فیلم یا موسیقی ، وزن سبک ، طراحی جوان پسند و ... خریداری کنیم مطرح شده است ؛ در نتیجه با تعمیم این الگو به هر پدیده دیگری – از جمله خودرو ، وسایل الکترونیکی ، البسه و حتی خدمات گوناگون – می توان گفت که چنانچه کیفیت با شرایط ایده آل ابتیاع آن همراه شود ، باید انتظار محصولی پر طرفدار را داشته باشم .

با صرف نظر از اینکه گاه قوانینی نانوشته ، اجبار یا پیشی گرفتن یکی از عوامل فوق بر این فعل و انفعالات تاثیر گذار می باشد (مثلاً خودروی بی کیفیتی که کاربران بسیاری دارد) ، اگر بخواهیم توضیحات فوق را به حوزه دستگاه بنر بکشانیم باید بگوییم که محصولاتی همچون دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024حکم گوشی فوق در دنیای چاپ بنر را دارند.

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024 که در کنار داشتن کیفیتی مطلوب و باب سلیقه اپراتوران و خواسته کارفرمایان کار می کند ، با وجود مصرف کم در نیروی محرکه و رنگ ، دقت بالا ، بازدهی قابل قبول ، عرض زیاد ، افزونه های متعدد ، نرم افزاری آسان در استفاده ، خدمات پس از فروش مناسب از جمله لوازم جانبی و ساختاری ساده برای تعمیر و صد البته قیمت مناسب توانسته است تا راه خود را به چاپخانه های متعددی باز کند .

وجود هد KONICA1024/42pl روی این دستگاه ، عرض چاپی بیش از 3 متر ، سرعت چاپ بالای دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024 ، سیستم خشک کن هوشمند با مادون قرمز ، قابلیت جمع کردن مدیا توسط سرو موتور های تقویت شده ، وجود محافظ اتوماتیک هد ، تعبیه مخزن مرکب دوم ، طراحی یک مکنده برای زدودن هد ها از آلاینده ، وجود سیستم روشنایی LED ، قابلیت چاپ بر روی رسانه های مختلف (بنر ، مش ونیل و ... ) ، موجود در دو نسخه 4 و 8 هدی در دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024، قابلیت ورود اطلاعات با پورت USB ، قابلیت تغییر سرعت در هنگام چاپ ، سهولت کاليبره کردن دستگاه ، قابليت چاپ دو رول جداگانه با داده هایی مختلف ، عیب یابی اتوماتیک ، وجود آلارم سطح جوهر و امکان ارتفاع Carriage آن از 1 تا 10 میلیمتر از جمله مهمترین علل محبوبیت این دستگاه می باشد که سبب شده است تا به یکی از اولویت های خرید مجموعه های ایرانی تبدیل گردد . در نهایت گفتنیست که در یادداشت های بعدی به تفصیل در خصوص ساختار فیزیکی ، سازوکار و قیاس این محصول با سایر نمونه های موجود در بازار کشورمان خواهیم پرداخت .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵