دستگاه چاپ بنر کونیکا


ntjet.com-konicabannerprinter.jpg

دستگاه چاپ بنر کونیکا

دستگاه چاپ بنر کونیکا : دنیای امروز ما دنیای نام های تجاریست . توجه به برندهای مختلف بی آنکه خودمان بدانیم آنچنان در زندگی ما ریشه دوانده است که گاه از بین دو محصولی که از یک کارخانه بیرون آمده اند ، اما در خط تولیدهای مختلف و تحت اسامی غیر همسانی عرضه می شوند ، یکی را بر دیگری ارجح دانسته و در حالی که طرفدار پر و پا قرص آن هستیم ، حتی به نام دیگری حساسیت داریم .

 

این سازوکار که دقیقاً با در نظر گرفتن شاخص های روانشناسی از سوی غول های تبلیغات و سیاست گذاران کمپانی های مختلف اتخاذ شده است ، باعث گردیده تا مجموعه هایی که از نظر زیر ساختی ، اطلاعات و فناوری قدرت پاسخگویی به نیاز همه مشتریان بالقوه شان را دارند ، با تقسیم ویژگی های مختلف در محصولاتی گوناگون ، نظر همه آن ها را جلب کرده و از راه های گوناگونی که در نهایت همه آن ها به یک خزانه و حساب منتهی می شوند ، به فروش محصولات خود دست بزنند .

 

در ادامه لازم به ذکر است ، اینکه نام های تجاری نزد عموم مردم ، مخاطبین یا مصرف کنندگان خدمت و کالایی خاص بسیار شهره و محبوب می شود ، همیشه هم بواسطه تبلیغاتی همه جانبه نیست ، چرا که به عنوان مثالی نقض در کشورمان محصولات یا مراکز متعددی بوده اند که با وجود تبلیغات پر هزینه در طولانی مدت به موفقیت خاصی دست نیافته اند . در همین رابطه می توان ادعا کرد که کیفیت و بازدهی بالایی که یک خدمت یا کالا می تواند داشته باشد ، شاید بزرگترین تبلیغ برای آن بوده و دیر یا زود ، افرادی که داوطلب و متقاضی استفاده از این عوامل می باشند ، با توجه به خوش نامی آن در جامعه ، به بهره گیری از آن مایل می شوند .

دستگاه چاپ بنر کونیکا به عنوان یکی از این محصولات در حوزه کار ما ، با استناد به سال ها عرضه محصولاتی با مشخصات ایده آل ، توانسته است تا نظر افرادی که به صورت حرفه ای در این کار فعالیت می کنند را به خود جلب کند . تفاوتی ندارد که شما در مجموعه خود ده ها چاپگر بنر داشته و در پی افرودن آن ها هستید ، در کارگاه کوچک خود فعالیت کرده و می خواهید دستگاه قدیمیتان را عوض کنید و یا با سال ها کسب تجربه نزد یک استاد کار ، اینک می خواهید مستقل شده و کسب و کار خود را راه بیاندازید ؛ در هر حالت دستگاه چاپ بنر کونیکا یکی از اصلی ترین گزینه هاییست که پیش روی شما وجود داشته و نمی توانید آن را نادیده بگیرید ، هرچند نام کونیکا مینولتا به اندازه ای بزرگ است که نمی توان در این رشته سابقه کار داشت و تجربه برخورد با این محصولات را نداشت .

 

پس از اینکه قریب به 16 سال پیش دو مجموعه کونیکا و مینولتا با یکدیگر ادغام شدند – دو مجموعه سرشناسی که هریک با پشتوانه دهه ها فعالیت در زمینه ساخت تجهیزات اداری ( اعم از دورنگار ، دستگاه‌ های فتوکپی و چاپگر های لیزری ) ، انواع دوربین های فیلمبرداری و عکاسی ، سخت افزارهای اپتیکی ، ابزار های پزشکی و ... – و تحت نام کونیکا مینولتا به فعالیتشان ادامه دادند ، می توان ادعا کرد که در هر زمینه ای که وارد شده اند ، به رسم همه کمپانی های مطرح ژاپنی در کار خود پیشرفت چشمگیری داشته و در دنیا حرف های زیادی برای گفتن داشته اند .

در همین رابطه در میان انواع دستگاه بنر  کونیکا ، مدل outdoor printer NR - K 512 A / 42 PL که به اختصار 512 نامیده می شود یکی از محبوب ترین نمونه های موجود در بازار ایران است . ویژگی هایی نظیر سیستم تغذیه قدرتمند ، امکان چاپ در تعداد زیاد ،  وجود رول بازکن سنسوری ، سامانه عیب یابی خودکار ، امکان تغییر ارتفاع آسان کریج ، سیستم چروک گیر و ده ها ویژگی مطلوب دیگر سبب شده است تا اپراتور از کار با این وسیله دلزده نشود . 

عرض تقریبی 3 متر ، رزولوشن 1440 نقطه در در هر اینچ ، وجود هد هایی که با سرعت 35 و 70 متر مربع در ساعت قدرت چاپ دارند ، قابلیت چاپ بر روی مدیای فلکس ،  بنر  ، مش و استیکر ، قابلیت تغییر سرعت در هنگام چاپ و تغییر ولتاژ سر هد با نرم افزار ، امکان تکرار چاپ و ده ها ویژگی دوست داشتنی دیگر این دستگاه سبب شده است تا این عضو از خانواده دستگاه چاپ بنر کونیکا به عنوان یکی از اقتصادی و پرفروش ترین نمونه های نوع خود در دنیا شناخته شده و همه ساله هزاران نسخه از آن به فروش برسد  .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵