دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر


ntjet.com-dastgahearze5metr.jpg

دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر

دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر : زمانی که نحوه عملکرد افراد یا مجموعه هایی سرشناس در حیطه کاری خاصی را بررسی می کنیم ، علل زیادی برای شهرت ایشان که عموماً به درامدی زیاد و سودآوری ختم می شود وجود دارد .

اگرچه در هر حرفه ای مبانی ، قوانین و شاخصه های متعددی وجود داشته که مستلزم رعایت شدن بوده و یا در جذب مشتری موثر است ، اما گاهی ارتقاء آن ها و خلق اثری ماورای انتظارات مخاطبین ، عبور از این باید ها و نباید ها به مقصدی آرمانی ، شکستن برخی تابوها و ارائه خدمتی بی نظیر سبب می شود تا فرد مذکور از سایر همکاران خود فاصله گرفته و به عنوان برندی سرشناس در کسب و کارش مطرح شود .


ارائه خدماتی خاص ، زمینه ساز کسب شهرت و درآمد بیشتر


به عنوان مثالی ملموس که چند سالی در فضای مجازی پدید آمده و الهام بخش افراد بسیاری نیز شده است ، می تواند به نحوه ارائه سرویس از سوی سرآشپز و مالک رستوران های زنجیره ای Salt Bae ، یعنی نصرت گوکچه اشاره کرد .


این فرد ترک تبار که به واسطه طبخ استیک هایی استثنایی شهرت یافته و رد حرکت خاص او در پاشش نمک را می توانید حتی در نزد ورزشکاران و هنرمندان نیز مشاهده کنید ، شاید بهترین سرآشپز دنیا نباشد ، اما با ارائه خدمتی ویژه به سبکی خاص و غیر تقلیدی ، دقیقاً مطابق آنچه که پیشتر گفتیم شهرتی جهانی یافته و سرو غذا در شعب رستوران های وی توسط سلبریتی های بین المللی به امری طبیعی تبدیل شده است .


با بازگشت به بحث دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر باید گفت که هدف ما انجام حرکتی عجیب و غریب ، چاپ بر روی مدیایی که به دستگاه آسیب بزند ، استفاده غیر اصولی از این وسیله ، ارائه محصولی بی همتا ، جذب مشتری از کشورهای دیگر و به طور کلی حرکت در خلاف جریان آب نیست ، بلکه نقطه تلاقی این دو مبحث و لبّ مطلب ما لزوم بهره گیری از دستگاهیست که در اختیار همگان نبوده و همچنین ارائه خدمتیست که نمونه های مشابه آن را نمی توان در هر مرکز چاپ بنری یافت .

 

آیا چاپگرهای عریض برای همه مجموعه های فعّال در این حوزه مناسب هستند ؟


با عنایت به توضیحات فوق باید گفت که خرید و استفاده از دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر مناسب همه افراد یا مجموعه هایی که در حوزه ساخت تابلو ، بنر ، فلکسی ، مش یا استیکر فعالیت می کنند ، نمی باشد . بدیهیست که هزینه اولیه خرید این دستگاه ، محل نگهداری از آن یا عدم صرفه اقتصادی در چاپ بنرهای کم عرض به کمک آن از جمله محدودیاتیست که در اختیار داشتن آن را تنها به چاپخانه هایی با زیرساخت های لازم ، پشتوانه مالی حداقلی و منابع انسانی مجرب محدود می کند .


اما چنانچه از منظر خاص بودن این محصول بدان نگاه کنیم ، خواهیم دید که این معدود بودن تعداد آن هاست که سبب می شود از یک سو قدرت قیمت گذاری بنرهای غول پیکر را داشته باشیم و از سویی دیگر به واسطه اینکه خدمتی ارائه می دهیم که خیلی از رقبایمان قادر به این کار نیستند ، در سطح منطقه یا شهر خود شهره می شویم .

مساحت بنر و لزوم استفاده از دستگاهی با دهانه عریض


آیا به نظر شما مساحت هر بنری که بر حسب متر مربع بزرگ باشد ، مستلزم قرارگیری در دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر به منظور پذیرش تصویر مورد نظر کارفرماست ؟


فرض کنید که قصد چاپ بنری به مساحت 50 متر مربع را داریم . در چنین شرایطی به نظر می رسد که این محصولات غول پیکر نیازمند چاپ بواسطه دستگاه چاپ بنر عرض 5 متر می باشد ، در صورتی که لزوماً چنین نیست .


می دانیم که مستطیلی در ابعاد 1×50 متر دارای مساحتی یکسان با مستطیلی در ابعاد 5×10 یا 2.5×20 متر است . با عنایت به این اعداد و ارقام می توانیم دریابیم که دو نمونه ای که عرض 1 و 2.5 متری دارند ، با دستگاه های معمولی نیز قابل چاپ هستند .


نکته : فراموش نکنیم که در چاپ یک بنر ، عرض آن محدود کننده بوده و نه طول آن ! چرا که طول می تواند بینهایت باشد و تا جایی که حجم و متراژ رول مدیا یاری کند به تصویرسازی بپردازد .


این در حالیست که نمونه با عرض 5 متر ، با وجود اینکه از نظر عددی مدیایی مساوی با آن ها مصرف می کند ، اما به هیچ عنوان با چنین سازوکاری تولید نشده و نیازمند دستگاه مورد بحث ماست .


نهایتاً با استناد به این مثال می توان گفت که مجموعه های فراوانی از داشتن یک دستگاه چاپ بنر عریض محرومند ، اما به خوبی و با کیفیتی بالا به ارائه خدمات خود مشغولند ؛

ولی فراموش نکنید که چنانچه می خواهید محصولی استثنایی ارائه داده و در زمینه فعالیت های خود بی رقیب باشید ، ملزم به استفاده از ماشین آلاتی اینچنینی که در اختیار همگان قرار ندارد هستید .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵