دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر


ntjet.com-arzeyekmetr.jpg

دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر

دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر : در فعالیت های گوناگون عواملی به عنوان محدود کننده وجود دارند که سبب می شود تا نتوانیم با فراغ بال به اقدامات دلخواه خود ادامه دهیم لذا مجبور به حرکت در یک چارچوب مشخص می شویم . این محدودیت ها که از ساده ترین اعمال روزمره ما گرفته تا مهمترین آن ها وجود دارند ، بدون اینکه شاید تا به حال به ماهیت هریک از آن ها فکر کرده باشیم ، کلیشه‌ یا بایدها و نبایدهای فراوانی را در زندگی ما بوجود آورده اند .

 

این محدودیت ها همیشه هم بد نیستند و در موارد متعددی اگر وجود نداشتند زندگی ما با چالش ‌های شدیدی روبرو می شد . به عنوان مثالی ساده اگر غذا خوردن انسان را در نظر بگیریم ، حجم آذوقه موجود پیرامون وی ، امکان تهیه آن ها و همچنین گنجایش معده او محدودیت هایی هستند که سبب شود تا این فرد نتواند به هر میزانی که دلش میخواهد غذا میل کند ؛ محدودیت هایی که چنانچه وجود نداشتند در اثر اشتهای آدمی و در اندک زمانی همه محصولات خوراکی زمین (اعم از نباتی ، حیوانی و تولید شده به صورت مصنوعی) مصرف شده و زندگی بشر پایان می یافت .  به عنوان نمونه ای دیگر می توان به قوانین مدنی به عنوان محدودیت های اجتماعی و فردی که خود انسان آنها را تعریف کرده است اشاره کرد ، دستورالعمل هایی که اگر وجود نداشتند انسان ها حقوق دیگری را ضایع کرده و زندگی بسیار ناعادلانه تر از چیزی که در بسیاری از نقاط دنیا همینک وجود دارد ، پیش می رفت .

 

 این مقدمه از این رو بیان شد که بدانیم سخت افزار ها و دستگاه هایی که امروزه توسط انسان نیز ساخته می‌شود هم دارای محدودیت‌های فراوانی می باشد که گاه این محدودیت ها نامطلوب بوده گاهی به صورت عمدی روی دستگاه اعمال می شوند که وجودشان برای ما مایه مباهات و خوشحالیست . به عنوان مثال رایانه ای را در نظر بگیرید که دارای فضا ، گرافیک و سرعت محدودی بوده و نمی توان برنامه های خاصی را که مستلزم داشتن کانفیگ بالا هستند روی آنها اجرا کرد . این در حالیست که محدودیتی که عمداً بر روی سخت افزارهای دیجیتالی کودکان گذاشته می شود ، با اینکه نام محدودیت را یدک کشیده و نشانی از ناتوانی آن است ، اما به هیچ عنوان بد نبوده و سبب می شود تا این فرد به اطلاعاتی که مناسب سن وی نیست دسترسی نداشته باشد .

 

با ورود به مبحث دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر و محدودیت های فوق الذکر ، اگر بخواهیم محصولی را در ابعاد بزرگ چاپ کنیم بی تردید این دستگاه بنا به ابعاد تعریف شده در آن پاسخگوی نیازهای ما نمی باشد . این در حالیست که با نگاه از دریچه افرادی که سعی می‌کنند تا همواره محدودیت ‌ها را به موقعیت تبدیل کنند ، می توان مزایای فراوانی برای همین دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر برشمرد که سبب می شود تا بدانیم این محدودیت ها به معنای ناتوانی کامل در درآمد زایی و پیشبرد اهدافمان از چاپ بنر نمی باشد .

 

 

 شاید اولین و مهمترین چیزی که دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر دارد این است که در کاربری های معمولی بسیار کارساز و راهگشاتر از نمونه های غول پیکر خود می باشد . آیا تا بحال به این نکته دقت کرده اید که عموم مراجعین چاپ بنر به چه هدفی آن را تهیه می کنند ؟ با یک نگاه اجمالی می توان دریافت که عرض خیر مقدم به فردی بازگشته از عتبات عالیات و حج ، عرض تسلیت به خانواده یک متوفی ، بزرگداشت یک رویداد ملی و مذهبی ، ذکر یک نکته آموزنده یا سخنی تاثیر گذار و تبلیغات از جمله مهمترین اموری هستند که مراجعین در پی تحقق آن ها می آیند .

 

حال اینکه برای افرادی که ممکن است حتی در سال یک بار هم به چاپ بنر نیاز نداشته باشند و مشتری دائمی آن هم نیستند ، چه اهمیتی دارد که عرض بنر مذکور یک متر بوده و یا بیشتر . از این رو می‌توان دریافت که اگر یک  دستگاه چاپ بنر عرض یک متر داشته باشیم – دستگاهی که به فراخور همین محدودیت قیمت مناسب تری نیز نسبت به نمونه های بزرگتر خود داشته و در فضای محدود تری نیز جای می گیرد - می توانیم درصد بالایی از نیازهای متقاضیان امر و مشتریانی که به دنبال چاپ بنر می باشند را برآورده کنیم ، در نتیجه به جز کاربران خاصی که بنرهایی در ابعاد غیر متعارف می‌خواهند – آن هم فقط محدودیت عرض و نه طول - می توانیم به نیاز همه آنها پاسخ دهیم .

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۳ مورد

تابلوساز خورشید - 1398/07/24

سلام و عرض ادب بیزحمت قیمت دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر و اگه 2متر هم هست لطفا بفرمائید چند قیمت هستش ممنون ازشما


پاسخ مدیر سایت - 1398/07/24

با سلام، دستگاه های بنر با عرض چاپ 320 موجود می باشد، دستگاه های با عرض کمتر به علت ایجاد پرتی بنر  و محدودیت سفارش مناسب نمی باشند.

محمود زایدلی - 1398/07/22

عرض 1/5 یا 1/80 هم دارید اگه دارید قیمت بفرمایید.


پاسخ مدیر سایت - 1398/07/22

با سلام خدمت شما در شرکت نوین تاک دستگاه بنر 5متر با 16 عدد هد موجود می باشد با نصب، راه اندازی و گارانتی رایگان.

مهدی آقامحمدی - 1398/05/02

سلام - قیمت دستگاه چاپ بنر عرض 1 متر را لطف می کنید؟


پاسخ مدیر سایت - 1398/05/02

با سلام خدمت شما، دستگاه جهت چاپ بنر 180،220 و 320 با هد کونیکا موجود ی باشد با نصب، راه ندازی و گارانتی رایگان شرکت نوین تاک


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵