دستگاه چاپ بنر اقساطی


ntjet.com-dastgahqesti.jpg

دستگاه چاپ بنر اقساطی

دستگاه چاپ بنر اقساطی : هر کالا یا خدمتی بنا به قیمت مواد تمام شده آن به انضمام اجرت سازنده ، نام تجاری آن ها ، کاربرد و بازدهی محصول و ده ها عامل دیگری که از آن ها برای شناسایی و تفکیک کالاهایی خوب و بد از یکدیگر استفاده می کنیم ارزش گذاری می شوند . بدین ترتیب مثلاً در حوزه خودرو که شاید برای مخاطبین نوین تاک ملموس تر باشد ، قیمتی محصولی آلمانی که در سال های اخیر تولید و وارد ایران شده است ، به دلیل کیفیت بالای موتور ، امنیت مثال زدنی آن ، مصرف کم ، افزونه های ریز و درشت ماشین ، ظاهر جذّاب آن و صد البته نام تجاری آن چند صد میلیون تومان می باشد ، این در حالیست که شاید بتوان با همین مبلغ ده ها خودروی داخلی فاقد بسیاری از این فاکتورها خریداری کرد . بدیهیست که بنا به ضرب المثل «هرچی پول بدی آش میخوری» که از قدیم الایام میان ایرانیان رواج داشته است ، وقتی هزینه بیشتری صرف کرده و بودجه قابل توجه تری را برای خرید یک محصول اختصاص دهید ، با پدیده ارزشمند و کاراتری نیز روبرو می شوید .

در همین رابطه ناگفته نماند که محصولاتی با امکانات و توانایی کمتر به معنی محصولاتی بلامصرف و بی ارزش نیستند ، چرا که اگر چنین بود اولاً کمپانی های نامدار در هر حوزه آن ها را تولید نمی کردند و ثانیاً بخش عمده ای از کاربرانی که نیازشان با کمک دستگاه های ساده و ارزانتر برآورده می شوند ، یا باید هزینه گرافی کرده و تنها مدل موجود را تهیه می کردند ، یا باید قید انجام آن را زده و یا باید کار را برون سپاری کرده و به مجموعه دیگری می سپردند . اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی از این قسمت داشته باشیم باید بگوییم که سطح انتظار ، بودجه و میزان مصرف شماست که بیان می دارد چه چیزی برایتان مناسب تر است .

با گذر از این توضیحات ، اگر به یک دهه قبل برگردیم ، شرایط اقتصادی به نحو دیگری پیش رفته که چنانچه فردی از فعل و انفعالات امروزی در دنیای اقتصاد خبر داشت ، رویه دیگری را در کسب و کار پیش می گرفت . در دوران مذکور که قیمت هر دلار به صورت تقریبی 1000 تومان بود ، قدرت خرید همه مردم و در این مورد خاص کارخانه داران ، شرکت های خدماتی ، مجموعه های تبلیغاتی و کلیه نهادهایی که نیازمند ابتیاع دستگاه چاپ بنر هستند ، برای حصول این کالا بیشتر بوده و با سهولت بیشتری می توانستند خط مقدم تولید خود را به این اسلحه قدرتمند تجهیز کنند  . این در حالیست که امروزه با وجود نوسانات شدید ارز که ممکن است در زمان نگارش این مطلب تا زمانی که شما آن را مطالعه می کنید هم تغییر چشمگیری کرده باشد ، سبب شده است تا قدرت خرید اشخاص حقیقی و حقوقی مذکور کم شده و به راه هایی جایگزین بیاندیشند .

همانطور که در مقدمه گفته شد ، هر پدیده دارای بها و قیمتی می باشد که با کاربرد و توانایی های آن رابطه ای مستقیم دارد . حال چنانچه دارای پس انداز یا منابع مالی قدرتمندی نباشیم ولی خرید یک دستگاه بنر در اولویت های کاری ما قرار داشته باشد ، خرید  دستگاه چاپ بنر اقساطی می تواند راه حل خوبی برای این معضل باشد . اگرچه استفاده از محصولاتی ارزان تر یا دست دوم نیز از جمله راه حال هاییست که عده ای پیش می گیرند ، اما با وجود شبهاتی که برای بسیاری از افراد حساس و سختگیر پیش می آید – مثلاً اینکه اگر این دستگاه خوب بود ، مالک اولیه دستگاه آن را نمی فروخت یا معلوم نیست نفر قبلی چطور با این دستگاه کار کرده است - دستگاه چاپ بنر اقساطی گزینه مناسبی به نظر می رسد .

در همین رابطه خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی دارای ضوابط و پیشنیازهاییست که در آن باید هم حق فروشنده و هم خریدار رعایت شود . به عنوان مثال استفاده از چک یا سفته بی پشتوانه با سابقه نچندان درخشان ، کار را برای فروشنده سخت کرده و سبب می شود تا کالای گرانبهای خود را در ازای چند برگ کاغذ به دیگری منتقل کند ، این در حالیست که فروش بدون احتساب تورم سبب می شود تا پس از 6 یا 12 ماه که از خرید محصولی گذشته و مبلغ آن تسویه شده است ، مجموعه فروشنده ببیند که با وجود فروش اقساطی حتی هزینه های جایگزینی این محصول نیز درنیامده است ، لذا در قوانینی مشخص و رایج ، خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی آنطور که عرف بازارهای مختلف است تقسیط و عرضه می شود . از سویی دیگر ، خریدار نیز نباید آنچنان در باتلاق قسط ها فرو برود که پس از چندی خود را با کوله باری از بدهی دیده و تصور کند که با مبالغ پرداختی می توانسته است کارهای مفید دیگری کند . نهایتاً لازم به تاکید است که کسب اطلاعات بیشتر از همکاران ما در این باره و دریافت به روزترین قیمت ها در راه تصمیم گیری خرید این محصولات خالی از لطف نیست .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵