دستگاه چاپ بنر


ntjet.com-dastgahechappebanner.jpg

دستگاه چاپ بنر

دنیای امروز ما ، دنیای رسانه و جلوه های تصویریست . هر پدیده ای که در اطراف ما اتفاق می افتد ، خواه تبلیغ محصول یا خدمتی در راه سودآوری اقتصادی ، خواه معرفی کاندیدی در رقابتی سیاسی ، خواه ارائه یک نکته آموزنده یا هشدار در خصوص امور اجتماعی و خواه سایر پدیده هایی که در روابط روزمره خود با آن ها در ارتباط هستیم باشد ، بواسطه همین جلوه هاست که پیامش را به مخاطب منتقل کرده و به منصه ظهور می گذارد .

در این میان ، با صرف نظر از پیام رسانی های دیجیتالی که خود دارای دنیایی مجزا و بی حد و مرز می باشند ، تبلیغاتی با نمایه فیزیکی و قابل دسترس عموم عامل دیگریست که مشاغل و امور فوق الذکر توجه ویژه ای به آن ها دارند . به عبارتی ساده تر ، انواع تبلیغاتی که با تکیه بر نگارش یک محتوا یا قرار گرفتن یک تصویر بر روی زمینه ای مادی انجام می پذیرد – مانند پوستر ، تراکت یا استندهای نمایشگاهی – و عموماً به نیرویی ثانویه مانند الکتریسیته برای فعالیت نیاز ندارند ، راه حل مطلوبی برای دیده شدن می باشند که گرایش به آن ها – حتی با وجود پیشرفت فناوری – رو به فزونیست . نمونه بارز این پدیده ها را که از میادین سرشناس پایتخت در ابعادی غول پیکر تا یک تابلوی تبلیغاتی در منطقه ای دور افتاده نیز می توان مشاهده کرد ، ماحصل فعالیت های دستگاه چاپ بنر می باشد .

دستگاه چاپ بنر همانند پرینتری غول پیکر ، با چاپ تصاویر مورد نیاز کارفرما بر روی الیاف و پارچه هایی با جنس گوناگون ، بدون محدودیت طولی ، محصول مورد نظر مشتری را به چاپ می رساند . با گذر از مصارفی که به آن ها اشاره شد ، دستگاه چاپ بنر دستگاهی کاربردی برای عموم اشخاص حقیقی و مردم عادی نیز می باشد . شاید بزرگداشت تولد یا شهادت یکی از ائمه اطهار و همچنین فرا رسیدن مناسبت هایی ملّی رویدادی نباشد که افراد در جلوی درب منزلشان با نصب بنر گرامی بدارند ، اما ابراز همدردی با نزدیکانشان در اثر فقدان یکی از آنان و همچنین بزرگداشت و عرض خیر مقدم به آن ها در پی بازگشتشان از زیارت ، امریست که توسط عموم مردم انجام می شود .

تا اینجای کار صرفاً در خصوص کاربردهای این وسیله نکاتی عرضه شد ، اما مساله مهم بازارکاریست که این وسیله بدان رونق می بخشد . بی تردید مجموعه های فراوانی که در عرصه چاپ بنر فعالیت می کنند ، بنا به استهلاک ماشین آلاتشان ، خرابی غیر قابل تعمیر آن ها و یا به قصد تقویت خط تولید محصولات خود به دنبال افزایش مشتریانشان ، ملزم به خرید دستگاه چاپ بنر می باشند . اگر متخصصین تازه استقلال یافته و افرادی که به این کار علاقه دارند را نیز به جرگه خریداران این دستگاه ها بیافزاییم ، با جمعیتی قابل توجه رو در رو می شویم که علاوه بر تامین خواسته هایشان ، به کسب اطلاعات ، دریافت خدمات پس از فروش و مرکز قابل اطمینانی برای رفع نیاز های خود در این حوزه نیازمندند . در همین رابطه دستگاه چاپ بنر به عنوان سخت افزاری که قابلیت چاپ فلکس ، استیکر ، مش ، وینیل و سایر محصولات مشابه را دارد ، توسط مجموعه نوین تاک در ابعاد ، با افزونه های متغیر ، قیمت و قابلیت های متنوعی به فروش می رسد . یکی از اهداف فروش این محصولات که با عرض های 1.5 تا 8 متری عرضه شده و هد هایی از خانواده کونیکا ، اسپکترا ، اپسون ، سیکو و زار روی آن تعبیه گشته است ، جلب رضایت مشتریان می باشد ، رضایتی که بی تردید با قیمت سخت افزارهای مورد نظر رابطه مستقیمی دارد .

سرعت و کیفیت چاپ دو عامل بسیار حائز اهمیت برای خریداران دستگاه چاپ بنر و مشتریان مستقیم آن می باشد ، پس دستگاهی مطلوب است که این ویژگی ها را داشته باشد ، همان عواملی که بهبودشان زمینه ساز استفاده از قطعاتی گرانتر و افزایش قیمت کلی این سامانه است . پس از این نکات ، وجود قطعاتی که سبب می شود تا مصرف رنگ و نیروی برق دستگاه تقلیل یابد هم از اهمیت بالایی برخوردار است . هیتر خشک کن ، وجود نرم افزاری آسان در یادگیری ، وجود بدنه ای صُلب و سنگین که در سرعت بالا نلرزد ، تعریف عیب یاب اتوماتیک و کلید اضطراری هم از دیگر افزونه هاییست که به جلب رضایت بیشتر مشتری منتهی می شود ، جمله عواملی که به نیازهای مختلف پاسخ داده و نمی گذارد تا مخاطبی علاقه مند به خرید این محصولات ، با هر سطح نیاز ، وضعیت مالی و حساسیت روی خروجی کار دست خالی مجموعه پیش روی را ترک نماید .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵