دستگاه بنر زار 382


ntjet.com-xaar382.jpg

دستگاه بنر زار 382

دستگاه بنر زار 382  : در این یادداشت قصد داریم تا در خصوص دستگاه بنر زار 382 صحبت کنیم ، اما پیش از پرداختن به ویژگی های فنی این محصول به شرح این سوال می پردازیم که چرا خرید این دستگاه اقدامی اقصادی و حرکتی هوشمندانه است ؟!

انتخاب صحیح دستگاه چاپ بنر ، روشی برای افزایش سوددهی

بسیاری از انسان ها راه افزایش ثروت و ایجاد گشایشی مالی در زندگی خود را کسب سود بیشتر می دانند ، به همین دلیل با افزایش ساعات کار خود ، بیشتر کردن تلاششان یا استفاده از خلاقیت و متدهای مبتکرانه در پی این هدف رفته و یا با تمسک به روش های نچندان انسانی و غیر اخلاقی همچون کم فروشی ، سوء استفاده از شرایط بحرانی یا عرضه محصولاتی نامرغوب به جای گریدهای برتر در پی کسب پول بیشتر می روند .


این در حالیست که عده دیگری با توجه به اینکه سود حاصل تفاضل کل فروش به کل هزینه ها می باشد ، با کاهش هزینه های غیر ضروری و بستن روزنه های اتلاف کننده سرمایه در پی تحقق این هدف می روند .


حال چنانچه روشی بیابید که به طور همزمان درآمد را افزایش داده و هزینه ها را کاهش دهد ، آیا می توانید به سادگی از آن چشم پوشی کرده و در پی آن نروید ؟ مسلما خیر !

دستگاه بنر زار 382 


در همین راستا ، در حوزه چاپ بنر ، فلکسی ، مش ، استیکر و سایر مدیاهای رایجی که امروزی تحت چاپ قرار می گیرند ، استفاده از دستگاه بنر زار 382 دقیقاً همان روشیست که می تواند با کاهش برخی هزینه ها و با توجه به بازدهی بالای خود سود مذکور را به ارمغان آورد .


در تشریح این ادعا می توان گفت که دستگاه بنر زار 382 به دلیل اینکه دارای بازدهی بالایی در چاپ می باشد (ویژگی هایی که به آن خواهیم پرداخت) در زمانی مساوی و میزان مواد مصرفی یکسان ، تعداد بنرهای بیشتری را نسبت به مشین آلات هم نسل خود از دیگر کمپانی ها تولید می کند .

از سویی دیگر بواسطه قیمت اولیه مناسب آن می توان گفت که مشتریان بخشی از سرمایه خود را نیز در این مرحله ذخیره می کنند که می تواند به اقتصادی شدن قیمت فرآوری هر بنر به نسبت دستگاه های هم رسته کمک کند .


ویژگی های فنی این محصول به شرح زیر می باشد :


• هد


همانطور که از نام دستگاه بنر زار 382 بر می آید هد این محصول Xaar 382 با تعداد نازل هایی به همین تعداد می باشد ؛ گفتنیست که این محصول در دو نوع چهار و هشت هدی عرضه می شود .


• نرم افزار عمومی دستگاه


با توجه به اینکه نرم افزارهای یک دستگاه چاپ تأثیر مستقیم و بسزایی در نحوه به کارگرفتن سخت افزارهای آن دارد می توان تناسب سخت افزاری و نرم افزاری این محصول زار را ایده آل و کاربر دوست دانست . امکان تغییر سرعت در زمان چاپ ، امکان بررسی سرعت هدها ، عیب یابی اتوماتیک ، قابلیت تکرار چاپ به تعداد دلخواه و امکان همسان کردن کالر بار و چک از مهمترین ویژگی های این وسیله می باشد .


• نرم افزار Maintop یا RIP


طرز استفاده ساده از نرم افزار با قابلیت تغییر فایل پیش از شروع چاپ سبب شده است تا ریپ تصاویر و تغییر پسوندهای jpeg ، Tiff ، Bmp ، Pcx ، Glf ، Eps و ... به سادگی در این نرم افزار تبدیل شود .

• مرکب


این محصول دارای تنوع رنگی CMYK سالونت بوده و مرکب رسانی در آن به صورت خودکار انجام می شود .

• مدیا


با توجه به اینکه متقاضیان خرید دستگاه چاپ بنر این محصول را تنها به منظور چاپ بنر های معمولی و ساده نمی خواهند ، اینکه دستگاهی به جز بنر توانایی چاپ بر روی فلکسی فیس ، مش ، استيکر ، وينيل چسبنده ، کنواس ، pvc کوتد و وينيل يک طرف ديد را داشته باشد از ویژگی های مثبت آن محسوب می شود که دستگاه بنر زار 382 همه آن ها را در خود دارد .


در نهایت می توان ورودی USB ، هد تمیزکن خودکار ، خنک کننده باد خنک و خشک ، دمای فعالیت ایده آل 20 تا 25 درجه سانتی گراد و نهایتاً رطوبت میانگین 55 درصدی آن را از دیگر ویژگی های شاخص این محصول دانست .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵