دستگاه بنر جدید


ntjet.com-dastgahebannerejadid.jpg

دستگاه بنر جدید

دستگاه بنر جدید : زمانی که در پی خرید یک دستگاه بنر جدید هستیم ، با مراجعه به موتورهای جستجوگر اینترنتی به منظور آگاهی از آخرین محصولات تولید کنندگان مطرح ، افزونه های جدید در طراحی این محصولات ، قیمت آن ها و سایر فاکتورهایی که به کیفیت خرید ما مرتبط است ، با مراجع گوناگونی چه در داخل و چه در خارج از کشور مواجه می شویم که با تبلیغ محصولات خود سعی در جذب بیشتر مخاطب داشته و در این راه ممکن است محصولی قدیمی را نیز با برچسب "جدید" در معرض دید قرار دهند (هر چند در این مورد ممکن است ارائه اطلاعات نادرست عمدی نبوده و به دلیل عدم به روز رسانی یک سایت با این پدیده مواجه شویم ) .

 در همین رابطه یکی از بنیادی ترین سوالاتی که در ذهن خوانندگان باهوش و ذکاوت به وجود می آید این است که ماهیت دستگاه جدید چاپ بنر چیست و چه دستگاهی جدید خوانده می شود ؟ در شرایطی که به دلایل مختلف - از جمله تحریم های اقتصادی و سیاسی که در ورای آن سازمان های متعدد و کمپانی های سرشناش دنیا به دلیل از دست دادن بخش عمده ای از سود خود در کشوری مانند آمریکا در اثر همکاری با ما قید فعالیت در بازار ایران را زده و در کشورمان فاقد حتی یک نمایندگی رسمی می باشند و یا نوسانات ارز و کم شدن ارزش ریال – خرید دستگاه بنر جدید به سهولت قبل نبوده و دردسرهای مالی آن بیش از پیش خودنمایی می‌کند ، ابتیاع محصولی کاربردی ، با کیفیت ، پر دوام و مقرون بصرفه نیز دشوار تر شده و متقاضیان خود را به چالشی دشوار دعوت می کند .

 

با این مقدمه تعریفی که می توان از دستگاه بنر جدید ارائه داد در وهله اول به سال تولید ، طراحی و عرضه آن به بازار جهانی مرتبط می باشد ، اما چنانچه در توضیحات فوق بیان شد در بسیاری از موارد ، دستگاهی که حتی سال ها قبل نیز طراحی و ساخته شده است ، به دلیل اینکه تا پیش از این در تعداد زیاد در کشور وجود نداشته است ، عملاً وارد معادلات بازار نمی شده و دستگاه هایی که به تازگی وارد کشور شده اند به عنوان دستگاهی نوین و جدید در نظر گرفته می شوند .

 

 پیش از پرداختن به ویژگی های دستگاه چاپ بنر و انواع جدید آن باید خاطر نشان کرد که این میزان مصرف مواد اولیه یا انرژی در کنار سطح کیفیت مورد نظر ما از یک دستگاه می باشد که بیان می دارد ما به چه دستگاهی نیاز داریم ؛ به همین دلیل اگر کار شما محدود بوده و بنا به دلایلی نیاز ندارید تا از به روز ترین محصولات دنیا استفاده کنید ، دلیلی ندارد تا هزینه هنگفتی را به خرید آن تخصیص داده تا محصولاتی دست اول با قیمتی بالا خریداری نمایید . از آنجایی که همه ماشین آلات صنعتی در مدل‌های جدیدتر خود دارای افزونه هایی هستند که در مدل های قبلی خود نداشته اند ، می‌توان دریافت که در دستگاه چاپ بنر جدید نیز به امکاناتی تجهیز شده است که نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر خود تکامل یافته اند  .

از مهمترین این ویژگی ها که در دستگاه بنر جدید هر مجموعه ارائه دهنده این کالا به صورت کم و بیش قابل دیدن بوده و در نمایشگاه های مطرح دنیا و حتی ایران می توان سراغی از آن ها یافت ، می توان به سرعت و کیفیت بالای چاپ در آن ها اشاره کرد که به صورت روز افزون بهبود نیز می یابند . مصرف کم برق با موتورهای سروو ، پشتیبانی قطعات و خدمات پس از فروش ، سامانه صرفه جویی در رنگ با سیستم پرژ ، تجهیز به هیتر جلو و عقب کم مصرف ، تعریف پارکینگ هد در آن ها ، تعریف نرم افزاری آسان برای یادگیری و کار با آن ، داشتن بدنه ای سنگین و صلب برای دفع لرزش ها ، وجود عیب یاب اتوماتیک ، وجود سنسور رول باز کن ، داشتن کلید های توقف اضطراری ، امکان چاپ همزمان روی دو رول ، امکان چاپ روی بنر ، مش ، فلکس ، استیکر و ... از مهمترین ویژگی های این محصولات جدید می باشند ، ویژگی هایی که در هر دوره تقویت شده یا جای خود را به پدیده های پربازده تری می دهند .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵