خرید و فروش دستگاه بنر


ntjet.com-kharidvaforoushedastgahebanner.jpg

خرید و فروش دستگاه بنر

خرید و فروش دستگاه بنر : امروزه بنر ها درصد زیادی از محیط پیرامون ما را پر کرده اند و دیدن آنها در هر گوشه و کناری به عادتی روزانه تبدیل شده است. تقریباً به محض اینکه پایتان را از درب منزل بیرون بگذارید با آنها رو برو می شوید. کافیست در همسایگی شما شخصی فوت کرده باشد ؛ آنگاه تعداد زیادی از بنرهای مختلف با رنگ ها ، متن ها و اندازه های مختلفی را با مضامین تسلیت و همدردی بر روی دیوار خواهید دید. همچنین ممکن است مشابه این اتفاق را در کوچه بعدی ببینید ؛ دیوار خانه ای که در آن شخصی از سفر زیارتی برگشته است و بنرهای مختلفی که در آنها تبریکات و تهنیت های مرسوم نقش بسته است، بر روی آن خود نمایی می کنند.کمی که از منزلتان دورتر شوید و به خیابان های اصلی تری برسید بنر های بزرگتری که به مناسبت های مختلف از سوی نهاد ها و ارگانهای دولتی در گوشه و کنار خیابان نصب شده اند را خواهید دید. از تبلیغات کنسرت ها و فیلم های در حال اکران ، کلاس های آموزش زبان و صد ها نوع تبلیغات داخل شهری دیگرکه بگذریم ، بنر ها را در اندازه های بسیار بزرگتر در بیلبورد های تبلیغاتی کنار اتوبان ها و جاده های بین شهری نیز خواهید دید.

همانطور که می بینید بنر ها در عمق زندگی ما نفوذ کرده اند به طوریکه تصور اینکه دنیا قبل از به وجود آمدن آنها به چه شکل بوده ، کمی کسل کننده است. موارد استفاده بسیار زیاد این نوع تبلیغات و به خصوص افزایش استفاده از آنها در سال های اخیر باعث شده است که کار افراد زیادی در بازار چاپ بنر رونق بگیرد. همچنین با افزایش روز افزون استفاده از بنر ها افراد بسیاری هم به این فکر می افتند تا پا در این عرصه گذاشته و به کار چاپ بنر مشغول شوند. از این رو خرید و فروش دستگاه بنر به تازگی رونق فراوانی یافته است.

از سوی دیگر تکنولوژی در عصر ما روز به روز در حال پیشرفت است و هر روز اتفاق ، اختراع و ابداع جدیدی در یک شاخه از آن انجام می شود. مثلا امروز کمپانی اپل آخرین مدل گوشی خود را بیرون می دهد و چند روز بعد سامسونگ روی دست این کمپانی بلند می شود و از یک گوشی جدید با امکانات بهتری پرده برداری می کند. اینتل جدید ترین مدل سی پی یو های خود را ارائه می کند و مدت کوتاه ی بعد کمپانی دیگری از نسل جدید از سی پی یو رونمایی می کند. دستگاه های چاپ بنر نیز از این پیشرفت صنعتی عقب نمانده و هر چند وقت یک بار کمپانی های تولید دستگاه های چاپ بنر مدل های جدیدتری با امکانات پیشرفته تر ،  ظرافت و کیفیت بالاتر به بازار عرضه می کنند.

قاعدتاً بسیاری از کسانی که در حوزه چاپ بنر فعالیت دارند با بیشتر شدن تعداد رقبا تصمیم به ارتقاء سیستم ها و ماشین های چاپ خود می گیرند تا بتوانند از نظر کیفیت کار در بازار پر از رقیب این روزها حرفی برای گفتن داشته باشند. این امر باعث می شود که داد و ستد دستگاه چاپ بنر بیش از پیش رونق گرفته و بازار آن داغ شود. البته اگرچه بسیاری از چاپخانه های با سابقه دستگاه های نو خریداری می کنند و تعداد زیادی از کسانی که می خواهند پا به عرصه چاپ بنر بگذارند هم ترجیح می دهند از ابتدای کار با یک دستگاه نو و به قول معروف صفر کیلومتر کار خود را آغاز کنند ؛ اما در این میان افراد بسیاری نیز وجود دارند که از طبقات متوسط جامعه بوده و بنا به دلایل مختلف از جمله بیکاری به فکر راه انداختن کسب و کاری در حوزه چاپ بنر می افتند. این افراد به دلیل بودجه پایینی که می توانند به عنوان سرمایه جمع کنن بالاجبار به سمت خرید دستگاه های دست دوم رو می آورند تا بلکه بتوانند بنای آغازین کار را گذاشته و سپس در آینده به خرید دستگاهی نو اقدام کنند. ترغیب شدن این قشر به حضور در عرصه بازار چاپ بنر هم نقش پررنگی در داغ شدن بازار خرید و فروش دستگاه بنر دارد.


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵