بهترین دستگاه بنر


ntjet.com-behtarindastgahechap.jpg

بهترین دستگاه بنر

ویژگی های در نظر گرفته شده برای انتخاب بهترین دستگاه بنر می تواند از دید افراد مختلف متفاوت باشد ، چرا که هر کس با توجه به نیازهای خود و انتظاراتی که از یک دستگاه دارد ، برخی از آن ها را معرفی می‌کند ، به علاوه افرادی که با دستگاه های مختلف چاپ بنر کار کرده اند هرکدام ممکن است یک یا دستگاه را  در این زمینه معرفی کنند . همان طور که می بینید روش های این چنینی برای انتخاب دستگاه بنر چندان مناسب نیستند ، چرا که شرکت های سازنده  آن ها را در سایز ، ابعاد و با کیفیت های مختلفی عرضه می کنند ، بنابراین بهتر است به منظور انتخاب بهترین دستگاه چاپ بنر ویژگی های کلی را برای انتخاب آن معرفی کنیم . 

 

 

سرعت دستگاه چاپ

 در بسیاری از موارد سرعت دستگاه برای افراد حائز اهمیت است و هر چقدر  این سرعت بیشتر باشد امکان انتخاب شدن دستگاه بیشتر خواهد بود. . البته باید گفت که سرعت دستگاه چاپ تا حدود زیادی به هد دستگاه وابسته است و شما باید در کنار انتخاب سرعت ، کیفیت هد نصب شده روی دستگاه را نیز مد نظر قرار دهید .

کیفیت چاپ

دومین عامل در انتخاب بهترین دستگاه بنر کیفیت طرح های چاپ شده می باشد ؛ این ویژگی برای برخی شرکت ها یا مجموعه ها از سرعت دستگاه نیز مهم تر است . در واقع هر چقدر کیفیت چاپ بالاتر رود ، به همان میزان می توان گفت که دستگاه گزینه مناسب تری برای انتخاب خواهد بود .

موجود بودن خدمات پشتیبانی و قطعات یدکی

به عنوان عامل سوم می‌توان از موجود بودن بردهای داخل دستگاه یا قطعات یدکی آن یا حتی از تجهیزات برقی نصب شده روی ماشین یاد کرد ، چرا که در صورت عدم وجود آن ها و خرابی دستگاه ، شما تنها یک دستگاه بلا استفاده را در اختیار دارید و نمی توانید از آن استفاده کنید . پس در انتخاب دستگاه دقت کنید تا خدمات پشتیبانی برای تأمین قطعات مکانیکی و الکترونیکی آن موجود باشد .

مجهز بودن به موتور سرور

مجهز بودن به این موتور باعث می‌شود برق مصرفی دستگاه به مقدار زیادی کاهش پیدا کند و شما بتوانید هزینه‌های برق را کاهش دهید .

وزن دستگاه

سنگینی دستگاه تا حدی روی کیفیت چاپ تأثیر گذار است ، چرا که هرچقدر وزن بدنه بیشتر باشد دستگاه ثبات بیشتری داشته و هنگام کار نخواهد لرزید . لرزش دستگاه باعث تکان خوردن هد می‌شود و این کار در کیفیت بنرهای چاپی تأثیرگذار خواهد بود . هد باید حین کار ثابت باشد تا بتواند کیفیت مورد انتظار شما را برآورده کند .

برنامه نرم افزاری

هر چقدر برنامه نرم افزاری نصب شده روی دستگاه پیشرفته تر بوده و رابط کاربری بهتری داشته باشد ، شما در کار با دستگاه با مشکلات کمتری روبرو خواهید شد ، بنابراین در انتخاب دستگاه به این نکته نیز دقت کنید .

عدم وجود پرز در دستگاه

نبود پرز در دستگاه چاپ بنر باعث می‌شود تا مصرف رنگ شما تا حدود زیادی کاهش پیدا کند و بتوانید از این طریق هزینه‌های خود را کاهش دهید .

 مجهز بودن به عیب یاب اتوماتیک

در صورتی که دستگاه مورد نظر به این برنامه کاربردی مجهز باشد ، هنگام بروز مشکل در دستگاه با اعلام هشدار کاربر را از وجود آن مطلع می کند و اگر اپراتور در مهلت زمانی تعیین شده برای آن ، نسبت به متوقف کردن دستگاه اقدام نکند ، به صورت خودکار دستگاه را خاموش کرده تا از وارد آمدن آسیب های جدی به آن جلوگیری کند . این ملاک می تواند یک معیار خوب برای انتخاب بهترین دستگاه بنر باشد .

وجود حس‌گر روی دستگاه

 دستگاه انتخابی شما باید مجهز به سنسور های رول بازکن و جمع کن باشد تا این کار قبل از انجام چاپ و بعد از پایان مراحل آن به صورت خودکار انجام دهد .

سایر معیارها در انتخاب بهترین دستگاه بنر

  • قرار داشتن کلید های اضطراری به منظور خاموش کردن دستگاه در صورت نیاز
  • دارا بودن امکان چاپ روی دو رول به صورت هم‌ زمان و در سایزهای مختلف
  • مجهز بودن به قابلیت چاپ روی فلکس ، مش و استیکر علاوه بر چاپ روی بنر

شما می توانید با مراجعه به مجموعه هایی مانند  تمامی موارد ذکر شده را به صورت حضوری در دستگاه های عرضه شده توسط آن ها مشاهده کرده و از تجربیات کارشناسان این مجموعه در این زمینه بهره بگیرید .


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵