انواع مختلف دستگاه چاپ بنر ( بخش دوم)


چاپ بنر (1).jpg

انواع مختلف دستگاه چاپ بنر ( بخش دوم)

انواع مختلف دستگاه چاپ بنر ( بخش دوم)

برای تبلیغات گسترده در سطح شهر می توان با استفاده از دستگاه چاپ بنر این کار را انجام داد. دستگاه چاپ بنر انواع مختلفی دارد و شما می توانید بنا به اندازه و کیفیت بنری که می خواهید تولید کنید دستگاه چاپ بنر را انتخاب کنید. همانطور که قبلا گفتین در انتخاب کیفیت عکسی که می خواهید با دستگاه چاپ بنر چاپ کنید، باید خیلی دقت کنید تا بنر چاپ شده بسیار با کیفیت و واضح باشد تا تاثیر گذاری بهتری در تبلیغات شما داشته باشد. در مقالات قبل در مورد انواع دستگاه چاپ بنر  توضیحاتی دادیم و شما را با دستگاه چاپ بنر مدل لَتِکس 1500 آشنا کردیم. در ادامه می خواهیم مدل های دیگری از دستگاه چاپ بنر را به شما معرفی کنیم تا شناخت بیشتری در این مورد به دست آورید.

دستگاه چاپد بنر مدل لَتِکس 560

دستگاه چاپ بنر مدل 560 ساخت شرکت اِچ پی است. وزن دستگاه چاپ بنر 220 کیلوگرم است. ابعاد دستگاه چاپ بنر 2560 در 792 در 1420 میلی متر است. این مدل دستگاه چاپ بنر در کمترین حالت 1 بنر می تواند چاپ کند. شفافیت تصویر در این مدل دستگاه چاپ بنر تا 1200 در 1200 دی پی آی است.

بنر به دست آمده با استفاده از این مدل دستگاه چاپ بنر بسیار با کیفیت است و بنر با سرعت بالایی چاپ می شود.

برخی از فواید این مدل دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر مدل لتکس 560 می تواند رنگ های متنوعی را با کیفیت عالی روی بنر چاپ کند. بنر های استانداردی با بیش از 50 درصد جور چاپ می کند. و از تنوع رنگی بالایی در چاپ بنر استفاده می کند. این مدل دستگاه چاپ بنر به راحتی می تواند دو طرف بنر را با کیفیت عالی چاپ کند. محصولات چاپ شده بعد از پرینت به سرعت خشک می شوند و قابل استفاده هستند.


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵