انواع مختلف دستگاه چاپ بنر ( بخش اول)


چاپ بنر (1).jpg

انواع مختلف دستگاه چاپ بنر ( بخش اول)

همانطور که می دانید با استفاده از دستگاه چاپ بنر می توانید به بسیاری از نیاز های خود در کسب و کار و تبلیغات پاسخ مثبت بدهید. با استفاده از دستگاه چاپ بنر می توانید تبلیغات گسترده ایی را در اتوبان ها و معابر عمومی داشته باشید. بنر هایی که مناسب تبلیغات هستند معمولا در اندازه های بسیار بزرگ چاپ می شوند که این کار تنها با دستگاه چاپ بنر امکان پذیر است. لازم به ذکر است از عکس هایی برای تبلیغات با بنر باید استفاده کنید که بسیار با کیفیت باشند و حجم بالایی داشته باشند زیرا اگر از عکس هایی با کیفیت پایین استفاده کنید ممکن است بنر تبلیغاتی شما پیکسِلِید شوند و عکس واضحی برای تبلیغات چاپ نشود. با مطالعه مطالب قبل می توانید با یکی از مدل های حرفه ایی دستگاه چاپ بنر آشنا شوید. در ادامه می خواهیم شما را با انواع مختلف دیگری از دستگاه چاپ بنر آشنا کنیم.

دستگاه چاپ بنر مدل لَتِکس 1500

این مدل دستگاه چاپ بنر هم برای چاپ بنر در محیط های داخلی و هم محیط های خارجی مناسب است. این مدل دستگاه چاپ بنر از تکنولوژی پیشرفته ایی برخوردار است و بر پایه آب است و جوهر آن بدون بو است. دستگاه چاپ بنر مدل لَتِکس 1500 بسیار اقتصادی و استفاده از آن هزینه زیادی ندارد.

برخی ویژگی های دستگاه چاپ بنر لتکس 1500

 این مدل دستگاه چاپ بنر ساخت شرکت اِچ پی است. وزن این مدل دستگاه چاپ بنر 1220 کیلو گرم است. قدرت وضوح تصویر چاپ شده با دستگاه چاپ بنر تا 1200 دی پی آی می رسد.

این مدل دستگاه چاپ بنر به صورت اتوماتیک می تواند تصویر مورد نظر را در هر دو طرف بنر چاپ کند. بلافاصله بعد از چاپ تصویر خشک می شود. جنس بنر بسیار مقاوم است.

دستگاه چاپ بنر لتکس به سرعت طرح و نقش دلخواه را روی بنر ثبت می کند و از کیت جوهر دلخواه شما برای چاپ استفاده می کند. این مدل دستگاه چاپ بنر هزینه های شما را کاهش می دهد.


پرسش و پاسخ ( پاسخ به ایمیل شما نیز ارسال می گردد )

  • ۴۴۲۹۳۹۴۹ - ۰۲۱
  • تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بين شيخ فضل ا... و يادگار امام - چهار راه آريافر - پلاک ۳۱۵